ISM Ukraine більше 22 років досвіду у сфері електронної комерції

ISM Ukraine є українським R&D-центром групи компаній ISM eGroup (Нідерланди), яка заснована в 1992 році. Протягом більш ніж двадцяти п’яти років ISMeGroup є глобальним провайдером продуктів та проектів в галузях електронної комерції та електронного навчання з широким спектром послуг, що допомагають компаніям розвиватися. Ми підтримуємо бізнес для реалізації його національних та міжнародних амбіцій в електронній комерції та електронному навчанні як в B2C, так і в B2B сегментах.

 

Соціально відповідальні ініціативи у сфері освіти

12 років поспіль ТОВ “ІСМ Україна” у співпраці з ДУ “Житомирська політехніка”  реалізує нову освітню концепцію – дуальний підхід до освіти. Ця програма спрямована на максимальне зближення студента, закладу освіти і роботодавця. Студенти факультету інформаційно-комп’ютерних технологій університету мають змогу не лише здобувати теоретичні знання на курсах, які проводить ТОВ “ІСМ Україна”, але й застосовувати їх практично на проектах, разом зі спеціалістами компанії. Студенти – майбутні програмісти, які показують високі результати мають змогу після закінчення курсів працевлаштуватися в ІТ-компаніях за обраним профілем. Такий підхід до навчання повністю виправдав себе на практиці. Адже модель дуальної освіти допомагає студентам не лише ефективно поєднати успішне навчання і продуктивну практику, але й скорочує час адаптації в умовах сучасного ринку праці на 2-3 роки. 

                                               

           

Починаючи з 2017 року компанія щороку організовує безоплатні навчальні курси для QA інженерів та web розробників на базі підприємства із залученням наших найдосвідченіших фахівців. Окрім практичних навичок роботи з реальними проектами та шансу проявити себе, кожен учасник, по проходженню таких курсів,  отримує сертифікат і можливість отримати роботу в нашій компанії, за наявності відповідної вакансії.

 

За ініціативою та зі сприянням ТОВ “ІСМ Україна” 5 років поспіль (включно по 2019 рік) тривав проєкт “Менеджери в ІТ” в рамках співпраці ДУ “Житомирська політехніка” з Роттердамським університетом прикладних наук Hogeschool Rotterdam. Щороку цей проект надавав можливість 3-4м студентам факультету інформаційно-комп’ютерних технологій  Житомирської політехніки відвідати м. Роттердам та взяти участь у реальних міжнародних проектах із голландськими замовниками.  Також у співпраці з Політехнікою відкрито освітню програму “Управління IT-проектами” магістерського рівня. 

Компанія в співпраці з Політехнікою, управлінням освіти Житомирської міської ради та Ліцеєм №24 з 2015 року проходять безоплатні курси для вчителів інформатики, які надають освітянам унікальну можливість здобути практичні навики програмування. В рамках цих курсів щороку до 20 вчителів під наставництвом вчителя інформатики Дмитра Прохорчука, проректора ДУ “Житомирська Політехніка” Андрія Морозова та провідних фахівців ТОВ “ІСМ Україна” на практиці займаються вирішенням олімпіадних та прикладних завдань.  

Поєднання вчителями в педагогічній практиці викладання курсу “Інформатика” теоретичних знань та здобутих практичних навичок з програмування в рази підвищує якість знань учнів із зазначеної дисципліни. 

Надруковано 200 примірників методичного посібника “МОВА ПРОГРАМУВАННЯ C# У ШКОЛІ”, (автор Д.В.Прохорчук),  призначеного для вчителів та учнів шкіл, який містить теоретичні відомості та завдання для практичних і самостійних робіт, розроблений для підтримки вивчення мови програмування C# у школі.
Методичні посібники були поширені серед вчителів інформатики навчальних закладів міста.

 

За сприяння спеціалістів компанії – сертифікованих Project Management Professional, які є волонтерами РМІ (Project Management Institute), з 2020 року започатковано практику викладання курсу “Управління проєктами” для студентів Житомирської політехніки. 

З метою профорієнтації школярів та популяризації ІТ сфери  в рамках ініціативи “Join IT” Асоціації “IT Ukraine”  щороку  ТОП менеджмент ТОВ “ІСМ Україна” проводить відкриті лекції в ЗОШ міста. Ці зустрічі  націлені на ознайомлення учнів з основними професіями в ІТ, дозволяють школярам дізнатися про можливості і перспективи побудови кар’єри в галузі.

В рамках спільного профорієнтаційного соціального проєкту «Шлях до майбутньої професії» Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Житомирського центру зайнятості  відбувся захід направлений на ознайомлення дітей  з новими професіями та  перспективами IT кар’єри в м. Житомирі. В заході прийняли участь понад 20 учнів. Фахівці ТОВ “ІСМ Україна” презентували особливості найпоширеніших професій галузі – розробника, тестувальника, менеджера проектів та поділилилися власними історіями успіху. 

В січні 2020 року для понад 30-ти студентів освітньої програми “Прикладна лінгвістика” ДУ “Житомирська політехніка” були організовані  інтерактивні екскурсії офісами компанії зі знайомством з фахівцями та їх професіями. Кожен мав змогу отримати відповіді на питання, які турбують майбутніх спеціалістів щодо роботи в ІТ, а також можливість поглянути зсередини на життя та робочі процеси в компанії. 

                       

Соціально відповідальні ініціативи у сфері екології

В числі учасників “Житомирського Бізнес-Клубу” в 2019 році компанія виступила одним з спонсорів запуску екопроєкту КУ “Агенція розвитку міста” ЖМР  #ЦяТорба, який вже другий рік поспіль проходить за підтримки гіпермаркету Ашан в Міжнародний день боротьби з поліетиленом та привертає увагу все більшої кількості жителів м. Житомир до проблем забруднення навколишнього середовища.

Корпоративна соціальна відповідальність на підприємстві

 

З 2019 року в офісах компанії розміщені контейнери для сортування сміття та для збору батарейок. 

Вторинна сировина у вигляді паперу, ПЕТ пляшок та паперових горняток відправляється на переробку в пункти прийому. 

В подальшому, зі сміття (до прикладу з парерових горняток) виготовляються брендовані еко-блокноти.

 

 

 

Поділитись
Подібні бізнеси