Євроголд Індестріз ЛТД – компанія світового рівня, якість, екологічність та ефективність виробництва

ІП “Євроголд Індестріз ЛТД” провідний європейський виробник та постачальник фірмових товарів побутового вжитку. Компанія створює цінність, приносячи безпеку, комфорт і радість у кожен будинок вже майже 20 років.  Мета компанії – не тільки задовільнити потреби кожного споживача, але й забезпечити комфортну співпрацю та викликати бажання повертатись до нас знову і знову. Якостість продукції та високі галузеві стандарти досягаються постійним удосконаленням та невпинним розвитком, впровадження найновітніших технології та найякісніші матеріалів.

“Соціальна та екологічна свідомість є для нас важливим пріоритетом”, – Eurogold гарантує стабільність, надаючи робочі місця і можливість для розвитку кожного співробітника компанії.  

 

Соціально відповідальні ініціативи у сфері охорони здоров’я 

Щороку компанія Eurogold проводить благодійну роботу у підтримці місцевих медичних закладів міста Житомира.

В 2020 році закуплено та передано до інфекційного відділення Житомирської міської лікарні №1 апарат штучної вентиляції легенів Aeros 4600.

Фінансова допомога на ремонт стін, стелі та проведення заміни леноліуму у хірургічному відділенні Житомирської обласної клінічної лікарні Житомирської області, в якому поправляють своє здоров’я маленькі пацієнти Житомирщини.

 

Допомога медичними препаратами та продукцією компанії Eurogold відділенню гемодіалізу Житомирської обласної лікарні.

У співпраці з Українським посольством в Австрії та за підтримки Мальтійського ордену компанія Eurogold придбала 30 медичних ліжок, які мають підвищені функціональні можливості, 30 колісних ходунків, 6 крісел на колесах та 2 медичні каталки, для  Центральної міської лікарні №1, Центральної міської лікарні №2 та Дитячої міської лікарні міста Житомира.

 

 

 

 

 

 

 

Допомога у перевезенні  медичного обладнання  з Австрії до України для Благодійної організації “Міжнародний благодійний фонд “Сприяння розвитку медицини”.

 

Соціально відповідальні ініціативи у сфері культури та спорту

Eurogold ініціював експерементальний соціальний проєкт “SUP-парк” спільно із комунальним підприємством «Парк» за підтримки Житомирської міської ради. Основний меседж  проєкту – спрямувати, заохотити молодь до спорту та здорового способу життя та популяризувати водні виду спорту. Кожен охочий житомирянин може зайнятись SUP-серфінгом, не виїджаючи при цьому із міста.

Соціальний проєкт “SUP-парк” за рік викликав неабиякий ажіотаж серед житомирян та набрав велику популярність, саме тому компанія Eurogold подарували жителям міста ще 20 дошок в користування.

На дошках для серфінгу, вироблених житомирським підприємством «Євроголд», спортсмени різних країн вже виграли декілька чемпіонатів світу та Європи із серфінгу.

                     

 

Соціально відповідальні ініціативи у сфері екології

В числі учасників “Житомирського Бізнес-Клубу” в 2019 році компанія виступила одним з спонсорів запуску екопроєкту КУ “Агенція розвитку міста” ЖМР  #ЦяТорба, який вже другий рік поспіль проходить за підтримки гіпермаркету Ашан в Міжнародний день боротьби з поліетиленом та привертає увагу все більшої кількості жителів м. Житомир до проблем забруднення навколишнього середовища.

 

 

На території підприємства встановлено станцію моніторингу повітря (сертифікована по BSCI). Пристрій, який дозволяє здійснювати контроль та реєстрацію стану повітря, а саме показники температури,  вологості, концентрації пилу PM2.5 і PM10 в режимі реального часу. Даний модуль є економічно ефективним інструментом, що задовольняє потреби всіх  зацікавлених в підтримці належного рівня навколишнього середовища.   

 

Поділитись
Подібні бізнеси