Чому Житомир?

Житомир – Європейське місто

Вдале географічне розташування – на перетині важливих автомобільних і залізничних магістралей – та наближеність до Києва, столиці України й одного з найбільших міст Європи, зумовлюють не лише високий потенціал розвитку економіки, а й високі вимоги до динаміки змін.

Ключовою конкурентною перевагою міста є те, що воно розташоване на лінії транспортного коридору (Київ-Дрезден-Брюссель), який поєднує п’ять європейських країн – Іспанію, Францію, Німеччину, Польщу та Україну, і пролягає від іспанського Сант’яго де Компостела до Києва через головні європейські мегаполіси – Париж, Франкфурт-на-Майні, Берлін, Вроцлав та Краків.

Місто змінює активна молодь, вона є провідником інноваційних змін і визначає його майбутнє. Саме тому потреби дітей, молоді і молодих сімей є пріоритетним для стратегічного планування розвитку міста.

 

Житомир – студентське місто

На початок 2017/2018 навчального року у вищих навчальних закладах навчалося близько 29 тис. студентів. Студенти створюють особливий потенціал для розвитку міста.

Здійснюється активна взаємодія муніципалітету з вищими навчальними закладами, коледжами, професійно-технічними училищами.

Житомир – комфортне місто

Місто Житомир як центр Житомирської області має забезпечити великий перелік послуг для мешканців регіону. Житомир є не лише адміністративним, а й економічним, освітнім, медичним, культурним, спортивним, торговельним центром.