02.05.2019
Бізнес семінар за участі ТОП-менеджерів японських компаній

24 травня 2019 року у сесійній залі Житомирської міської ради в рамках фестивалю «Дні Японії у Житомирі» відбудеться семінар за участі ТОП-менеджерів японських компаній. Житомирська міська рада спільно з Українсько-Японським центром КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошують Вас скористатись унікальною можливістю взяти участь у одній з найвизначніших бізнес-подій регіону у цьому році.

Японські бізнес-стратегії давно відомі у всьому світі як одні з найефективніших для створення та розвитку бізнесу. Їх можна вивчати роками за посібниками або витратити тисячі доларів на поїздку до країни сонця, що сходить. Та завдяки підтримці та особистій участі японської бізнес-спільноти України у організації «Днів Японії у Житомирі» Вам одними з перших в Україні буде надана можливість перейняти досвід практиків з перших вуст.

Лекції досвідчених управлінців офісів японських компаній не лише розширять Ваш світогляд, а й стануть чудовою інвестицією у економічний розвиток регіону.

Заявки на участь приймаються до 15 травня (пт) 2019 року. Від однієї організації подати заявку може максимум два учасники. Організатори залишають за собою можливість відхилення заявки у разі несвоєчасного подання або відсутності місць.

Дата проведення: 24 травня 2019 року

Час проведення: 11:00 – 14:00 годин

Місце проведення: сесійна зала Житомирської міської ради (ІІ поверх, майдан ім. С.П. Корольова, 4/2)

Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/UMt2Dcb8oH9RCFH39

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Поділитись
Подібні події