«10 кроків для початку власної справи» — перший освітній серіал Національної онлайн-школи для підприємців 22.06.2020

10 кроків для початку власної справи — перший освітній серіал від Дія.Бізнес. Дізнайтеся, як знайти бізнес-ідею і побудувати стратегію, знайти фінанси і ефективно управляти ними, більше про маркетинг і SMM для бізнесу.

Мета Національної онлайн-школи для підприємців — розвивати навички потенційних та діючих підприємців для успішного розвитку власної справи, а також допомогти представникам малого та середнього бізнесу скористатися широким спектром фінансових послуг із фокусом на використанні переваг цифрових рішень Навчання в Національній онлайн-школі для підприємців відбуватиметься у форматі освітніх серіалів.

У рамках кожного навчального серіалу потенційні та чинні підприємці зможуть подивитися серії, пройти тестування, отримати додаткові корисні матеріали, пройти фінальний тест та отримати сертифікат про завершення курсу.

Форма навчання – змішана,  частина навчання відбуватиметься онлайн, а частина — офлайн.

Навчання буде безкоштовним для кожного. Покращуйте свої навички, якщо ви починаєте власну справу або вже підприємець із досвідом.

Освітній серіал охоплює теми:

Як знайти бізнес-ідею?

Навіщо потрібна стратегія?

Як все зробити юридично правильно?

Управління фінансами — не таке вже й важке

Маркетинг first SMM для бізнесу

Де знайти гроші

Все про команду

Комунікації в бізнесі

Підприємницький кейс – успіхи та виклики ведення бізнесу

 

Навчайтеся на платформі Дія.Бізнес: https://business.diia.gov.ua
Онлайн-школа реалізується за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) — члена Групи Світового банку (World Bank Group). Освітній серіал створено Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в межах проєкту Women Biz Camp.

Поділитись
Подібні новини