АЕРОПОРТ «ЖИТОМИР» ОТРИМАВ СТАТУС МІЖНАРОДНОГО 01.07.2021

В аеропорту «Житомир» відкриється міжнародний пункт пропуску через державний кордон для вантажного та пасажирського повітряного сполучення з подальшим виконанням міжнародних регулярних і чартерних авіарейсів.

Відповідне розпорядження ухвалив Кабінет Міністрів України на засіданні 30 червня 2021 року.

Як зазначається в пояснювальній записці до урядового розпорядження, його реалізація матиме позитивний вплив на регіональний розвиток і сприятиме задоволенню потреб населення та підприємств у прямих внутрішніх і міжнародних авіаційних перевезеннях.

Наразі для запуску авіарейсів необхідно здійснити реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту. Тендер на реконструкцію аеродромного комплексу з очікуваною вартістю майже 500 мільйонів  гривень оголосили 18 червня. Згідно з технічним завданням проект передбачає, зокрема, посилення наявного асфальтобетонного покриття злітно-посадкової смуги з її подовженням до 2500 м, роботи з водовідведення й облаштування зовнішнього електроосвітлення. Очікується, що реконструкція аеродромного комплексу в Житомирі розпочнеться восени.

28 червня Угода про спільний авіаційний простір між Євросоюзом і Україною отримала “зелене світло” Ради ЄС. Підписання заплановано на осінь, після чого угода буде тимчасово застосовуватися до завершення ратифікації.

Поділитись
Подібні новини