Перші кроки в подоланні гендерного дисбалансу в Україні 21.12.2021

Сьогодні 21 грудня 2021 року між Житомирською міською радою та ГО «Жіночий енергетичний клуб» підписано Меморандум про співпрацю в сфері сприяння гендерній рівності.

Меморандум укладений з метою зменшення існуючого гендерного дисбалансу в сфері енергетики в Україні.

«Житомирська Міська Рада прийняла рішення про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок та чоловіків у житті місцевих громад у 2018 році. З того часу ми активно працюємо над подоланням гендерного дисбалансу у місцевій політиці. Для міста Житомира енергоефективність – це важливий пріоритет, і нам дуже приємно спільно з Жіночий енергетичний клуб України реалізовувати перший пілотний проєкт в Україні з аналізу місцевої енергетичної політики» – наголосив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Документом передбачено проведення:

  • досліджень аналізу ролі і представленості жінок і чоловіків у формуванні і реалізації енергетичної та кліматичної політики Житомирської громади;
  • гендерного аналізу потенційних наслідків для жінок і чоловіків виконання програми «Муніципальний енергетичний план Житомирської міської територіальної громади на 2021-2024 роки»;
  • навчання з врахування гендерної складової в енергетичній та кліматичній політиці Житомирської громади.

Реалізація завдань передбачена в міській цільовій програмі «Муніципальний енергетичний план Житомирської міської територіальної громади на 2021-2024 роки» та впроваджуватиметься в рамках пілотного проєкту ГО «Жіночий енергетичний клуб» за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна.

Довідково.

ГО «Жіночий енергетичний клуб України» – добровільна, незалежна професійна асоціація жінок, які працюють у сфері енергетики в Україні. Місією організації є створення платформи для комунікації і обміну досвідом між жінками, що працюють в секторі енергетики в України, для їхнього професійного росту та емповерменту. А також, підтримка жінок у їхній професійній діяльності в енергетиці та суміжних галузях для взаємовигідної співпраці та мотивації зайняти лідерські позиції шляхом розширення платформи з метою зменшення гендерного розриву в енергетичному секторі до сталого розвитку.

Поділитись
Подібні новини