Розвиток підприємницької екосистеми в Житомирі 29.11.2023
За підтримки програми EU4Business запрошуємо підприємців на воркшоп-презентацію «Розвиток підприємницької екосистеми в Житомирі».
❄️ Подія відбудеться вже в грудні цього року і стане справжнім майданчиком для обміну ідеями та рішеннями між підприємцями Житомира.
Одне з таких рішень — нова ініціатива «ДоБре», що об’єднує локальні бренди міста.
Її презентують на івенті, запропонують місцевим виробникам реальний інструмент для підвищення впізнаваності та збільшення продажів.
Також подія допоможе презентувати результати проєкту «Школа експорту» та познайомити місцеві майданчики збуту з локальними виробниками.
🗣️ Серед спікерів — представники міської влади, учасники проєкту «Школа експорту», експертка ГО «Інтерньюз-Україна».
🗓️ Коли: 5 грудня 2023.
🔗 Як долучитися: участь у події безоплатна, реєстрація — за посиланням: cutt.ly/QwIgkm9g. Реєстрація відкрита до 30 листопада 16:00. Про місце проведення заходу організатори повідомлять додатково.
Довідково:
ℹ️ Захід відбудеться в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку ініціювали Європейський Союз та уряд Німеччини. Захід став можливий за рахунок додаткового фінансування уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua
Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Локальний партнер з виконання – ГО «Інтерньюз-Україна».
Зміст заходу є винятковою відповідальністю ГО «Інтерньюз-Україна» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.
Поділитись
Подібні новини