Таллінн подарував 20 автобусів Житомирській громаді 03.01.2023
Таллінн подарував 20 автобусів Житомирській громаді.
«Автобуси ще тиждень тому виходили на маршрут у нашому місті. Вони у гарному стані і на ходу. Їм не більше 10 років. Нехай довго слугують Житомиру», — сказав мер Таллінна Міхаіл Килварт і вручив міському голові Житомира ключі від автобусів.
«Ціль громадського транспорту — поєднувати точки на мапі. Передача автобусів символізує поєднання наших сердець: естонського та українського народів», — додав Міхаіл Килварт.
«Естонія — перша країна, яка відгукнулася на заклик Президента України та обрала регіон, який відновлює, і це Житомирщина. В Овручі та Малині вже будуються і реконструюються дитячий садок та міст. Працюємо спільно над наступними об’єктами. Автобуси для Житомира — це необхідна практична допомога в існуючих умовах енергетичної кризи», — каже керівник міжпарламентської групи співробітництва з Естонською Республікою, народний депутат України Арсеній Пушкаренко.
«Ці автобуси працюватимуть на маршрутних лініях міста. Через нестачу потужностей ми не можемо випустити всі тролейбуси. Тому автобуси це хороша альтернатива. Дякую Таллінну, дякую Естонській Республіці за підтримку і міцну дружбу!», — резюмував Сергій Сухомлин.
Поділитись
Подібні новини