«TUMI: шлях до школи» 22.11.2019

У Житомирі визначали школу-переможця, в якій в рамках проєкту «TUMI: шлях до школи» облаштують шкільний двір відповідно до принципів сталої мобільності.

Участь у проєкті взяли чотири загальноосвітні навчальні заклади І-ІІІ ступенів Житомирської міської обєднаної територіальної громади (Вересівська ЗОШ, ЗОШ №8, ЗОШ №36, Житомирський екологічний ліцей №24).

Упродовж останніх двох місяців в рамках проєкту «TUMI: шлях до школи», шкільні комітети з мобільності (шкіл-учасників проєкту), до складу яких увійшли учні, батьки та вчителі, досліджували території навколо своїх навчальних закладів, складали маршрути, якими користуються школярі, проводили пішохідні аудити, здійснювали фото- і відеофіксацію та виявляли найбільш небезпечні місця пересуваннянавколо своїх шкіл.

Експертним журі серед учасників заходу переможцем було визначено Житомирський екологічний ліцей №24, який в подальшому отримає в рамках проєкту «TUMI: шлях до школи» додаткову фінансову підтримку для облаштування шкільного двору відповідно до принципів сталої мобільності та розробленої концепції шкільної мобільності.

Майже 150 тис. Євро фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ для реалізації проєкту «TUMI: шлях до школи».

Проєкт  спрямований на розвиток та покращення шкільної мобільності. Діти – одні з найуразливіших учасників дорожнього руху, а їх пересування до навчальних закладів і додому не завжди є безпечним і комфортним. Однією з ключових цілей проєкту «TUMI: шлях до школи» є підвищення  безпеки пересування учасників  дорожнього руху навколо освітніх закладів Житомирської міської обєднаної територіальної громади.

Поділитись
Подібні новини