У місті Житомирі триває впровадження проєкту «Лабораторія підприємництва» 07.06.2024

Інформація про хід реалізації спільного проєкту UNDP в Україні, GIZ та Житомирської міської ради.

Даний проєкт передбачає створення виробничої майстерні – муніципального простору для односерійної та дрібносерійної обробки дерева, металу, полімерів, композиту, текстоліту, полікарбонату та інших матеріалів, прототипування продукції, а також виготовлення 3D-деталей/виробів (за адресою: вул. Селецька, 5, м. Житомир) та коворкінгу – муніципального офісного простору для спільного використання (до 20 робочих місць, в першу чергу для резидентів виробничої майстерні та релокованого бізнесу (за адресою: вул. Київська, 19/2, м. Житомир).

Станом на червень 2024 року здійснено такі роботи:

Коворкінг

1. Розроблено проектно-кошторисну документацію.

2. Триває експертиза проектно-кошторисної документації.

3. Готується тендерна документація на проведення процедури державних закупівель для відбору підрядника (будівельні роботи).

Виробнича майстерня

1. Розроблено проектно-кошторисну документацію.

2. Отримано позитивний висновок державної експертизи проектно-кошторисної документації.

3. Оголошено тендер по визначенню  виконавця будівельних робіт.

4. Готується тендерна документація на проведення процедури державних закупівель для відбору постачальника виробничого обладнання.

Роботи виконуються у межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» за фінансування уряду у Німеччині. Проєкт імплементується німецькою федеральною командою  Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Цю статтю створено Житомирською міською радою у межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» (SRER), що реалізується Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Думки, висновки чи рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам/-кам та упорядникам/-цям і не обов’язково відображають погляди уряду Німеччини, GIZ, UNDP або інших агенцій ООН.

Поділитись
Подібні новини