У Житомирі презентували книгу для ознайомлення юних читачів з економікою 09.10.2020

Книгу під назвою «”Котономіка або Як коти економіку будували” презентували 7 жовтня у Житомирі.  Автор  –  Олексій Геращенко.

Посібник розрахований для дітей 9-12 років та їх батьків. Кожен,  хто прочитає його, сформує в собі підприємницьке мислення та ознайомиться з економікою.

«Першим читачем книги став мій син Богдан минулого року, тоді йому було дев’ять. Прочитав швидко від початку до кінця, сказав, що сподобалося, і вказав, що варто поправити. Я дослухався. Ох і нелегко було поєднати динамічну сюжетну історію з економікою, та я намагався писати так, щоб хотілося читати далі, гадати, що ж іще чекає героїв. Це історія про котів, які будували свою власну країну, тож змушені були вигадувати наново розподіл праці, гроші, банки, кредити, податки, бюджет, бізнес, а ще розраховувати прибуток і наражатися на ризики, планувати та стикатися з несподіванками, шукати спільну мову і сваритися, конкурувати і співпрацювати. В цій книжці доведеться думати, рахувати, відкривати нове і звичайно співпереживати її героя», – каже автор книги Олексій Геращенко.

Довідково: Олексій Геращенко – викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, фінансовий топменеджер, популяризатор економічних знань, письменник, батько трьох дітей. Автор роману «Лише секунда» та вітчизняного економічного бестселера «Економіка XXI». Розробник загальнокурсів на платформі Prometheus, на якій зареєстровано понад 140 тисяч осіб. Ведучий авторської програми «Економічний тиждень з Олексієм Геращенком» на громадському радіо.

 Анотація книги: У такі давні часи,  що їх ніхто не пам’ятає, між кішками й людьми спалахнула справжня ворожнеча. Тож комусь доведеться піти… Та чи зможуть коти прожити без людей? А чому б  і ні, якщо вчитимуться давати собі раду: добувати їжу, будувати житло, захищатися від ворогів та й загалом думати про розвиток і майбутнє. Проте з’ясувалося, що встановлені в котячій країні порядки подобаються далеко не всім. Хтось прагне порядку, а хтось – творчості, хтось  працює абияк, а в когось – купа завзяття й енергії. Тож недовго чотирилапі протрималися однією спільнотою: згодом різні групи котів і різні системи почали між собою змагатися.

Хто з них переможе? Яка модель розвитку доведе свою життєздатність? Ще ніколи економіка не була такою захопливою! Бо це – КОТОНОМІКА – неймовірна історія про котячу країну Кеторію, що знайомить зі світом бізнесу, торгівлі, грошей, навчає, як  взаємодіяти задля досягнення успіху та спільної вигоди.

Поділитись
Подібні новини