У Житомирі тривають роботи зі створення центру «Прозорий офіс» 06.08.2019

У Житомирі продовжується будівництво сучасного центру надання соціальних послуг «Прозорий офіс» за адресою: площа Польова, 8 (для населення Корольовського району).

Будівництво відбувається за сучасним проектом. Роботи з реконструкції проходять згідно запланованих графіків.

Начальник управління капітального будівництва міської ради В’ячеслав Глазунов, розповідаючи про хід будівельних робіт, зазначив, що реконструкція будівлі проходить згідно запланованих графіків.

«На сьогодні велика кількість запланованих робіт вже виконана. Наразі активно ведуться роботи із оздоблення приміщення всередині будівлі, виконуються роботи із вимощення плитки на вулиці, встановлюють пожежну сигналізацію та монтують двері», – сказав Вячеслав Глазунов.

За словами радника міського голови Олександра Черняховича, будь-який об’єкт інфраструктури має відповідати сучасним вимогам доступності усіх верств населення, у тому числі, безперешкодної доступності до таких об’єктів осіб з інвалідністю.

«Щоб показати як в центрі надання соціальних послуг «Прозорий офіс» буде забезпечено право безперешкодного доступу людей з інвалідністю до соціального об’єкту, проаналізувати вже проведені роботи, визначити кращі практики та уникнути помилок під час реалізації подальших проектів, до “Прозорого офісу” ми запросили і самих проектантів, і представників громадських організацій, які опікуються проблемами людей з інвалідністю», – розповів радник міського голови.

«Прозорий офіс» – центр надання соціальних послуг є новою сучасною формою надання підтримки  тим, хто найбільше її потребує.

Планується, що центр надання соціальних послуг «Прозорий офіс» надаватиме більше 200 видів соціальних та адміністративних послуг: від реєстрації бізнесу до отримання пенсійного посвідчення та сплати комунальних послуг.

В Центрах надання соціальних послуг «Прозорий офіс» розташовані системи управління «електронна черга» та інформаційні термінали. За допомогою останніх можна ознайомитися з переліком послуг, порядком, умовами і терміном їх надання, а також подивитися зразки заповнення документів. Всі послуги згруповані відповідно до тематики: пільги, матеріальна допомога, допомога по інвалідності тощо. Таким чином, під час одного відвідування в короткий термін можливо подати документи та оформити різні види допомог, пільг, субсидій тощо. Всі приміщення облаштовані відповідно до вимог забезпечення доступності для маломобільних груп населення та зручні як для відвідувачів, так і для персоналу.

Поділитись
Подібні новини