11.08.2020
Житомир отримав статус “Дійсний учасник” Клубу “Мери за економічне зростання”

У 2019 році Житомир приєднався до Ініціативи Європейського Союзу “Мери за економічне зростання”.

Спільно з членами робочої групи, на чолі з Житомирським міським головою Сергієм Сухомлиним, було розроблено проєкт Плану місцевого економічного розвитку Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

Наразі документ отримав схвалення Світового Банку, а місто отримало статус ” “Дійсний учасник” Клубу “Мери за економічне зростання”.

Наступним кроком є затвердження Плану місцевого економічного розвитку Житомирської міської об’єднаної територіальної громади Житомирською міською радою та його реалізація упродовж наступних двох років.

Важливо відмітити, що заплановані заходи планується впроваджувати спільно з бізнес-середовищем громади, громадським сектором та міжнародними фондами.

Щиро дякуємо за долученість до розробки Плану місцевого економічного розвитку  Житомирської міської об’єднаної територіальної громади раднику міського голови з питань місцевого економічного розвитку Вадиму ЛіскіТОВ “Житомирський картонний комбінат”членам робочої групи: Віктору ІлінськомуТОВ “Інфопульс-Україна”, Сергію МельниченкуТОВ “ЕКСПРЕС ФУД СЕРВІС”, Катерині ЛітвінчукТОВ “Грайф Флексіблс-Україна”, Наталії ТарасенкоГО “Паритет”, Миколі Перелигіну – Центр професійно-технічної освіти міста Житомира, Юлії Богоявленській – Державний університет “Житомирська політехніка”.

Довідково: суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.

Ініціатива «Мери за економічне зростання» прагне створити розгалужену регіональну професійну спільноту, що вимагатиме певного залучення членів Ініціативи, проте водночас створить для її членів можливості значної підтримки експертів та колег з інших муніципалітетів, сприяння у поширенні історій успіху, а також інші значні економічні, політичні та репутаційні переваги.

Поділитись
Подібні новини