ЖИТОМИРСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ГОТОВА ПРИЙМАТИ ПІДПРИЄМЦІВ З РІЗНИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ! 25.05.2022

Український Уряд спільно з Міністерством економіки України реалізує програму з релокації українських підприємств, які знаходяться у зоні активних бойових дій.

Житомирська область також включена до переліку регіонів, на територію яких можливо здійснювати релокацію.

Наразі на території громади створено відповідні умови для ведення бізнесу. Влада готова сприяти суб’єктам господарювання, які хочуть перемістити свої виробничі потужності на територію нашої громади. Зокрема, на сьогодні ми вже маємо сформовану базу виробничих, торговельних, складських та офісних приміщень, які готові до здачі в оренду або продажу.

З метою залучення суб’єктів господарювання із регіонів, постраждалих унаслідок бойових дій, місцевою владою було створено зручний телеграм канал з релокації бізнесу до Житомирської територіальної громади в якому опублікується інформація про актуальні приміщення, які здаються в оренду або пропонуються для продажу https://t.me/relocationZhytomyr.

Суб’єктам господарювання нашої громади, які мають у власності вільні приміщення, пропонуємо заповнити форму, яку надалі буде презентовано бізнесу, який виявить бажання релокуватись до Житомирської громади. Щоб розпочати нашу співпрацю, заповніть коротку форму: https://forms.gle/HzQb5yKkrvbmZu948

На усі ваші запитання ви можете отримати відповідь, зателефонувавши за телефоном +380975228696 Вікторія Сичова, директор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради або написавши на електронну адресу der@zt-rada.gov.ua.

Ми чекаємо на вас у Житомирській громаді!

Все буде Україна!

Поділитись
Подібні новини