Зерновита

«Здорова їжа — здорове життя» — під таким девізом уже 15 років випускає свою продукцію бренд «Зерновита». Сьогодні в асортименті можна знайти крупи, макарони, борошно, хлібці, пластівці, а також крафтову випічку.

Відео виготовлено у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку ініціювали Європейський Союз та уряд Німеччини. Відео виготовлено за рахунок додаткового фінансування уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua
Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH. Локальний партнер з виконання – ГО Internews Ukraine.
Зміст відео є виключною відповідальністю ГО «Інтерньюз-Україна» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.
#eu4business #MovingForwardTogether #gizSME #ДоБре
Поділитись
Подібні історії успіху