Другий тренінг «Гнучкі методи управління (Agile)» відбувся 15 серпня в рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва у місті Житомирі на 2019-2021 роки. 22.08.2019

«Гнучкі методи управління (Agile)» виявилася дуже актуальною темою для місцевого бізнесу, у зв’язку з цим департаментом економічного розвитку Житомирської міської ради 15 серпня організовано другий тренінг.

Сьогодні такі слова, як Scrum, Kanban і Waterfall стали неймовірно популярні в колах підприємців і менеджерів. Що ж таке філософія Agile і методологія Scrum? Чи справді це необхідність сучасних реалій або ж просто новомодна фішка, данина управлінському тренду?

Підходи та методики, які дозволяють працювати в умовах невизначеності та постійних змін; швидко випробовувати ідеї та прототипи, зменшувати вартість проекту за рахунок раннього виявлення помилок та відмови від зайвої роботи.

Спікерами заходу стали:

Юрій Козаченко – аккаунт-директор ІТ-компанії Viseven. У минулому – керівник команд з мобільної розробки, де Scrum став основним приципом роботи. Консультував партнерів команії Viseven з впровадження Scrum у роботу та використовує Scrum як основний підхід для планування роботи з замовниками і дотепер.

 

Юрій Кардаш – 13 років займається підприємництвом. Співвласник TEPLEX – мережі магазинів кліматичної техніки.  Партнер  Teal  ua.

«Вірю, що самоуправління – найкращий спосіб управління організаціями . Чотири роки використовуємо у TEPLEX  практики самоуправління».

 

Учасники тренінгу ознайомилися з такими темами:

– Scrum, Kanban, Waterfall та сучасний бізнес: що вимагається від компаній сьогодні;

– методики Scrum та Kanban: принципи, правила, порядок роботи;

– методики оцінювання та аналізу ефективності Scrum та Kanban команд;

– практичний блок: створення Scrum команди на конкретному прикладі.

Участь у заході взяло понад 50 представників місцевого бізнесу з різних сфер діяльності.

Поділитись
Подібні новини