«Гнучкі методи управління (Agile)» виявилася дуже актуальною темою для місцевого бізнесу, у зв’язку з цим департаментом економічного розвитку Житомирської міської ради 15 серпня організовано другий тренінг.
Сьогодні такі слова, як Scrum, Kanban і Waterfall стали неймовірно популярні в колах підприємців і менеджерів. Що ж таке філософія Agile і методологія Scrum? Чи справді це необхідність сучасних реалій або ж просто новомодна фішка, данина управлінському тренду?
Підходи та методики, які дозволяють працювати в умовах невизначеності та постійних змін; швидко випробовувати ідеї та прототипи, зменшувати вартість проекту за рахунок раннього виявлення помилок та відмови від зайвої роботи.
Спікерами заходу стали:
Юрій Козаченко – аккаунт-директор ІТ-компанії Viseven. У минулому – керівник команд з мобільної розробки, де Scrum став основним приципом роботи. Консультував партнерів команії Viseven з впровадження Scrum у роботу та використовує Scrum як основний підхід для планування роботи з замовниками і дотепер.
Юрій Кардаш – 13 років займається підприємництвом. Співвласник TEPLEX – мережі магазинів кліматичної техніки. Партнер Teal ua.
«Вірю, що самоуправління – найкращий спосіб управління організаціями . Чотири роки використовуємо у TEPLEX практики самоуправління».
Учасники тренінгу ознайомилися з такими темами:
– Scrum, Kanban, Waterfall та сучасний бізнес: що вимагається від компаній сьогодні;
– методики Scrum та Kanban: принципи, правила, порядок роботи;
– методики оцінювання та аналізу ефективності Scrum та Kanban команд;
– практичний блок: створення Scrum команди на конкретному прикладі.
Участь у заході взяло понад 50 представників місцевого бізнесу з різних сфер діяльності.