Приміщення аптеки на вул. Київській, 19/2 реконструюють під адміністративно-офісні приміщення. Тут облаштують офіс на 24 робочі місця, конференц-залу на 20 осіб та 2-ві переговорні кімнати на 4 особи кожна.
Для місцевих підприємців та релокованого бізнесу це буде гнучка система оренди та сервісів, як-от: консультаційна підтримка з питань бухгалтерського обліку, фінансової звітності та ін.
Сучасна офісна інфраструктура мінімізує початкові інвестиції для тих, хто відкриває чи відновлює бізнес.
Цьому сприятиме і сучасна виробнича інфраструктура, яку створять на базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомира, що на вул. Селецькій, 5. Тут капітально відремонтують частину приміщень І-го поверху учбово-лабораторного корпусу та облаштують виробничу майстерню для роботи з деревом, металами, полімерами, композитними матеріалами.
У майстерні матимуть змогу працювати місцеві мікропідприємці, самозайняті особи та студенти, які працюють над прототипуванням власної продукції, здійснюють одиничне та дрібносирійне виробництво продукції/виробів. Для цього тут облаштують надсучасне виробниче обладнання з числовим програмним забезпеченням та 3D-принтерами.
Так у Житомирі створюють тверду інфраструктуру для підтримки бізнесу, що через повномасштабну війну росії проти України переживає не найкращі часи (скорочення ринків збуту, здорожчання вартості енергоресурсів та матеріалів, зниження загального рівня купівельної спроможності населення та ін.)
“Лабораторія підприємництва” реалізується в межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» (SRER), що реалізується Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».
Загальна вартість проєкту — 22,6 млн грн, з яких сума гранту ПРООН — 20,1 млн грн.
Створення виробничої інфраструктури (Селецька, 5) вартує 16,2 млн (13,7 млн грн грант та 2,5 млн – внесок міста). Вартість коворкінгу (Київська, 19/2) — 6,4 млн грн (100% грант).
Фото: попередня візуалізація