У Житомирі підписали меморандум про створення нової освітньої стратегії для ліцею №25, зруйнованого російською ракетою 12.01.2023

Через війну, розв’язану росією, в Україні знищено понад чотири сотні навчальних закладів. Сотні тисяч дітей залишилися без доступу до освіти. З-поміж них і 1300 учнів житомирського ліцею № 25, в який на початку березня 2022 року поцілила ворожа ракета.

Сьогодні у Житомирі підписали меморандум про створення нової освітньої стратегії зруйнованого росіянами ліцею № 25. Відсьогодні та упродовж наступних 9 місяців науковці, освітяни та експерти працюватимуть над створенням нової освітньої концепції для ліцею.

Проєкт разом із Житомирською міською радою втілюють міжнародний благодійний фонд savED разом з Малою академією наук України за підтримки Finn Church Aid.

«Створити ліцей — принципово важливе завдання для Житомира. Направляючи свою ракету в саме серце міста, росіяни прагнули зруйнувати нашу освіту і дух. Ми ставимо собі за мету створити взірцевий заклад освіти, який стане освітнім магнітом міста та прикладом для інших шкіл, що постраждали від наслідків війни», — зазначив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Напрацювання експертної групи будуть корисними для освітян всієї України.

«Це, насправді, перший кейс в Україні, перший приклад того, як ми можемо разом відновлювати школи. Відновлювати не просто будівлі, а підхід до того, як освіта може здійснюватися», — сказала Анна Новосад, співзасновниця благодійного фонду savED, міністерка освіти і науки України 2019-2020.

В межах проєкту також будуть розроблені освітні програми за ключовими напрямами роботи ліцею та напрацьовані бізнес-процеси для закладу. Під обрану стратегію та концепцію буде розроблено також і візуальний стиль та брендбук школи.

 «Ми розпочинаємо проєкт із підписання меморандуму і засадничої дискусії про важливість створення принципово нових концепцій нових відбудованих шкіл. Це насамперед про те, якою має бути школа після нашої перемоги, які цінності ми маємо плекати в її стінах, як мають змінитися підходи до змісту, чого ми маємо навчати наших дітей», – каже директорка благодійного фонду savED Оленка Северенчук.

Поділитись
Подібні новини
27.05.2021
SMExpo 2021 - багатогалузева віртуальна виставка малих і середніх підприємств
Запрошуюємо взяти участь в багатогалузевій віртуальній виставці малих і середніх підприємств «SMExpo 2021», яка відбудеться в період з 3 по 18 червня 2021 року на платформі www.vir…
05.05.2022
Сергій Сухомлин онлайн спілкувався з Плоцьком та з Малагою. Ключова тема— співпраця міст різних країн, регулярна комунікація та підтримка один одного!
Сьогодні Сергій Сухомлин онлайн спілкувався з Плоцьком та з Малагою. Ключова тема — співпраця міст різних країн, регулярна комунікація та підтримка один одного! «Перші дні війн…
25.04.2024
"Лабораторія підприємництва" - спільний проєкт Житомира, уряду Німеччини та UNDP в Україні
Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт …