У Житомирі відбувся бізнес семінар за участі ТОП-менеджерів японських компаній 29.05.2019

24 травня у сесійній залі Житомирської міської ради в рамках фестивалю «Дні Японії у Житомирі» відбувся бізнес семінар за участі ТОП-менеджерів японських компаній.

Японські бізнес-стратегії давно відомі у всьому світі як одні з найефективніших для створення та розвитку бізнесу. Їх можна вивчати роками за посібниками або витратити тисячі доларів на поїздку до «країни сонця, що сходить». Та завдяки підтримці та особистій участі японської бізнес-спільноти України в організації «Днів Японії у Житомирі»  одними з перших в Україні була надана можливість перейняти досвід практиків з перших вуст.

Учасників бізнес семінару привітали Житомирський  міський голова Сергій Сухомлин та Надзвичайний та Повноважний Послом Японії  в Україні Такаші Кураі читайте згодом на сайті Житомирської міської ради.

Відкриваючи семінар, модератор заходу, директор економічного розвитку міської ради Микола Костриця зазначив, що захід є однією із найвизначніших бізнес-подій регіону у цьому році.

«Радий вітати вас на заході, який відкриває Дні Японії у місті Житомирі.  Семінар за участі ТОП-менеджерів японських компаній надасть нам унікальну можливість дізнатися як ведуть бізнес у країні, де сходить сонце. З вами поділяться досвідом 5 лекторів. Під час заходу ви не лише дізнаєтеся про «історії успіху» провідних японських корпорацій, але й про відмінності фінансових систем України та Японії, ознайомитеся із різними системами управління“.

Досвідчені управлінці офісів японських компаній презентували учасникам семінару японські бізнес-стратегії як одні з найефективніших для створення та розвитку бізнесу.

Зокрема: Масару ТАНАКА  – радник Міністра фінансів України Масару Танака у своїй презентаційній доповіді проаналізував спільні та відмінні риси фінансових систем України та Японії та перспективні рішення для економічного зростання.

Тецуо АКІЯМА – генеральний менеджер компанії «MARUBENI Corporation» у Києві, голова Японської бізнес асоціації в Україні»  розповів про те, що таке «Sogoshosha» та яка їх діяльність в Україні.

Каору ХОСОДА – представник компанії «SUMITOMO Corporation», фінансовий контролер компанії «Спектр-Агро», розповів про Японію та діяльність компанії, яку він представляє, акцентував увагу на питаннях щодо шляхів досягнення високих надходжень у компанію.

Ігор СНІТІВКЕР – директор зі стратегічного розвитку Кайдзен Інституту Україна, голова організації “Японський дім”, презентував ведення бізнесу в японському стилі.

Володимир Шевченко -директор виробництва фабрики JTI Кременчук, поділився досвідом застусування інструменту Кайдзен на фабриці.

По завершенню кожного виступу лектори надали відповіді на запитання учасників семінару.

Організатори заходу – Житомирська міська рада, Житомирська обласна державна адміністрація спільно з Українсько-Японським центром КПІ ім. Ігоря Сікорського. Семінар проходить за підтримки Посольства Японії в Україні, Міністерства інформаційної політики в Україні. У заході беруть участь представники японських компаній: «SUMITOMO Corporation», «Спектр-Агро» та бізнес-кіл Житомирщини.

Поділитись
Подібні новини