Житомирська територіальна громада отримала матеріально-технічну підтримку від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ 26.10.2022

В рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується Європейським Союзом і урядом Німеччини та виконується німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, Житомирська територіальна громада отримала матеріально-технічне забезпечення: офісні ноутбуки, багатофункціональні пристрої, радіостанції, Wi-Fi-роутери, універсальні портативні зовнішні батареї (акумулятори), GPS-навігатори на загальну суму майже 600 тис. грн.

«З метою забезпечення обороноздатності України, підвищення бойового потенціалу Збройних Сил України та інших військових формувань виконавчий комітет Житомирської міської ради ще в лютому-березні поточного року передав десятки одиниць комп’ютерної та офісної техніки для потреб територіальної оборони Житомирської міської територіальної громади та Житомирської області. Це була техніка працівників виконавчих органів, які надавали, в тому числі, адміністративні послуги.

Технічна допомога, яку ми отримали, вже передана на комунальні підприємства, що забезпечують функціонування критичної інфраструктури міста, частина комп’ютерної та офісної техніки використана для облаштування робочих місць працівників виконавчих органів міської ради, що здійснюють надання адміністративних послуг населення, іншу частину ми використали для облаштування невеличкої коворкінг-зони на базі приміщення Агенції розвитку міста за адресою вул. Покровська, 4. Цією робочою зоною можуть безкоштовно скористатись підприємці, які переїхали до міста Житомира з інших регіонів України, внутрішньо переміщені особи, які потребують тимчасового робочого офісного простору», – пояснив Борис Пахолюк, директор КУ «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради.

Довідково:

Житомир як пілотна громада долучилася до програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» (малих і середніх підприємств) в рамках пріоритетного сектору «Розвиток переробної промисловості (включно харчової) і логістика» у грудні 2021 року.

Проект спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Метою проєкту є створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання: https://zt-rada.gov.ua/?pages=15162

Поділитись
Подібні новини