ШКОЛА ЕКСПОРТУ- Модуль 7

17 серпня відбувся 7-й заключний Модуль “ШКОЛИ ЕКСПОРТУ” для малого та середнього бізнесу

Перемовини

Тренінг-симуляція – від моменту першого контакту до заключення контракту.

Даний тренінг уособлює всі знання отримані під час навчання та переносить в практичну площину. Учасники змогли відчути на собі вплив пропрацьованого портрету, шляху та цінностей клієнта на реальний процес досягнення бажаного результату.

Симуляція була проведена на базі Гарвардської методології за принципами “Win-Win”.

Захист фінальних робіт

Оцінювання фінальних робіт відбувалося за наступними критеріями:

  • вибір ринку та його дослідження
  • експортна стратегія
  • план дій

Анастасія Битько – підприємиця, співзасновниця експортоорієнтованого текстильного виробництва Vilni та консалтингової агенції Export Solutions. Коуч-консультантка з питань виходу на зовнішній ринок з досвідом 7+ років. Експертка Офісу  з розвитку підприємництва та експорту. Тренер та консультант в проектах Нової Пошти, Торгово-промислової палати, ООН UNIDO, GIZ. Реалізувала 5 національних освітніх проектів з експорту, які пройшли понад 2500 компаній.

Михайло Дубенський – керівник відділу міжнародних логістичних рішень АТ “Укрпошта”, керуючий партнер консалтингової агенції “Export Solutions”, керуючий партнер транспортно-експедиційної компанії “Логістік Центр”.  Сертифікований консультант з експорту. Експерт у сфері логістики та ЗЕД, спікер в логістичній школі Kyiv Logistics School. Більше 20 років досвіду роботи в міжнародних вантажних перевезеннях усіма видами транспорту. Сертифікований бізнес-тренер ТПП України. Власний авторський тренінг “Логістика в експорті: 5 кроків до зниження витрат”.

Проєкт «ШКОЛА ЕКСПОРТУ» реалізовується в рамках грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва, що впроваджується Фондом розвитку підприємництва, в рамках більш широкої програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua.

Поділитись
Подібні школи експорту