ЗАПРОШУЄМО МІСЦЕВИХ ПІДПРИЄМЦІВ НА РЕЄСТРАЦІЮ В НАВЧАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ «ШКОЛА ЕКСПОРТУ»

Комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради спільно з департаментом економічного розвитку Житомирської міської ради оголошують початок впровадження проєкту «ШКОЛА ЕКСПОРТУ».

Першим етапом проєкту є організація та проведення (упродовж червня-липня 2023 року) навчання для 30 представників місцевого бізнесу (виробничої сфери), що планують або вже розпочали експортну діяльність.

Метою навчальної програми «ШКОЛА ЕКСПОРТУ» є підвищення рівня інституційної спроможності місцевого малого та середнього бізнесу з питань ведення зовнішньоекономічної діяльності (формування, закріплення та вдосконалення знань/навичок ведення зовнішньоекономічної діяльності).

Більше деталей про навчальну програму та форма реєстрації в навчальному курсі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFLx7V87a-zbadUK57Fcl8aTOGJ0ZxXJqLbvIHpYgCSfc0qw/viewform

Наступними етапами проєкту «ШКОЛА ЕКСПОРТУ» будуть:

  • надання індивідуальних консультацій з питань експортної діяльності;
  • програма обміну досвідом з успішними місцевими компаніями та підприємцями;
  • підтримка участі місцевих підприємств в міжнародних та національних виставках, торгівельних місіях, ярмарках тощо;
  • надання технічної допомоги місцевим підприємцям з налагодження зовнішніх бізнес-зв’язків.

 

ДОВІДКОВО:

Проєкт «ШКОЛА ЕКСПОРТУ» реалізовується в рамках грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва, що впроваджується Фондом розвитку підприємництва, в рамках більш широкої програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua.

Поділитись
Подібні школи експорту