Учасники Школи МСП у Житомирі готові розпочати власні бізнес-проекти 26.01.2019

26 слухачів Школи малого та середнього підприємництва у Житомирі отримали Сертифікати про успішне завершення курсу, 13 з них – учасники АТО та внутрішньо-переміщені особи.

 

Днями у Житомирі завершився освітній проект “Школа малого та середнього підприємництва”, ініціаторами якого стали громадська організація GoLOCAL та Міжнародний фонд “Відродження”. Реалізацію проекту підтримала Житомирська міська рада, організатор – департамент економічного розвитку. Унікальність даного проекту полягає в тому, що половина слухачів Школи МСП становили учасники АТО та внутрішньо-переміщені особи. Їх участь у проекті була абсолютно безкоштовною.

 

6-денний курс-інтенсив від Школи МСП стартував у Житомирі 17 грудня. Протягом тижня учасники вивчали теорію і розбирали різні бізнес-кейси із досвідченими тренерами й викладачами Школи. Наступний етап тривав майже місяць – він включав у себе роботу над розробкою нових, або покращенням існуючих бізнес-проектів та стартапів, відвідування успішних українських підприємств, зустріч з менеджерами компаній та професійний менторинг від тренерів Школи. Так, в рамках практичної частини курсу, слухачі відвідали топове підприємство вітчизняної будіндустрії – ТОВ “Обертон – Інвест”. Ця компанія є одним із найбільших виробників індивідуальних залізобетонних конструкцій в Україні. Наступний тур відбувся вже у столицю – слухачі Школи завітали до найбільшого інноваційного парку Європи – Unit City.

 

А вже 19 січня студенти-підприємці успішно захистили свої бізнес-проекти, презентувавши надзвичайні ідеї не лише на суд викладачів, а й своїм “однокурсникам”. Від виготовлення весільного декору і відкриття м’ясного пабу до стартапів у сфері IT та HR – бізнес-плани, готові до запуску хоч завтра. Саме так про проекти випускників відгукнулися бізнес-тренери Школи МСП.

Фото з вручення Сертифікатів випускникам можна переглянути за лінком: http://golocal-ukraine.com/news-uk/.

 

“Ми пишаємося учасниками нашого проекту! Вони ще раз довели, що навіть перебуваючи у нелегких життєвих обставинах (наприклад, як наші студенти ВПО та учасники АТО), люди прагнуть розвиватися та змінювати своє життя на краще. Слухачі курсу змогли розробити повноцінні бізнес-плани, готові до впровадження. Саме такою і була мета нашого проекту – надати учасникам виключно корисну і прикладну інформацію та навчити їх користуватися цими знаннями на практиці”, – підкреслив директор GoLOCAL Ігор Комендо.

 

*Проект “Забезпечення участі ветеранів АТО та вимушених переселенців у Школі малого та середнього підприємництва у м. Житомир” відбувається за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Для отримання додаткової інформації про проект, звертайтеся на pr@golocalukraine.com, або пишіть нам у Facebook https://www.facebook.com/GoLOCAL.Ukraine/

Поділитись
Подібні новини